Peugeot e-expert

Komfort jazdy

Peugeot e-expert

innowacyjna platforma i konstrukcja nadwozia

PEUGEOT E-Expert został zaprojektowany na bazie innowacyjnej modułowej platformy, która w połączeniu ze zmodernizowaną konstrukcją nadwozia zapewnia wiele atutów. Dynamiczne osiągi, doskonała trakcja i zwrotność oraz stały prześwit niezależnie od obciążenia – to cechy gwarantujące niezwykły komfort jazdy PEUGEOT E-Expert.

Elegancja i siła

Peugeot e-expert

smukła sylwetka i nowoczesny wygląd

Wysoko usytuowana, pionowa osłona chłodnicy PEUGEOT E-Expert nadaje jego sylwetce zdecydowany, łatwo rozpoznawalny wygląd i podkreśla solidną konstrukcję przodu. Przednie reflektory ze światłami do jazdy dziennej w technologii LED, dostępne w pakiecie wykończenia Style, pozwalają klientom biznesowym budować prestiżowy wizerunek swojej firmy.

ZASIĘG I ŁADOWANIE

Peugeot e-expert

SZYBKIE I WYGODNE ŁADOWANIE

Zasięg przy naładowanym akumulatorze w modelu PEUGEOT E-Expert wynosi do 330 km zgodnie z procedurą WLTP.

Dzięki wielu dostępnym sposobom ładowania możesz optymalnie wykorzystać szacunkowy zasięg nowego modelu PEUGEOT E-Expert. Za pomocą dołączonego standardowego kabla model PEUGEOT E-EXPERT może być ładowany ze zwykłego gniazdka domowego. Możliwe jest także ładowanie z dedykowanego gniazda, np. Green’Up. (w ciągu 15 godzin w przypadku akumulatora o pojemności 50 kWh czas ładowania wynosi do 15 godzin z dostępnym opcjonalnie specjalnym kablem, a w przypadku akumulatora o pojemności 75 kWh – do 23 godzin. ), albo za pomocą ładowarki typu wallbox (w ciągu 7,5 godziny).

Peugeot współpracuje z firmą Elocity w obszarze instalacji punktów ładowania w domach.

SYSTEM MODUWORK

Modułowy system Moduwork w PEUGEOT E-Expert pozwala na zmianę konfiguracji kabiny. Po złożeniu bocznego fotela pasażera do pozycji pionowej podłoga staje się idealnie płaska. Długość użytkowa może w takiej sytuacji sięgać 4 metrów, dzięki specjalnemu otworowi w przegrodzie. Pozwala to przewozić przedmioty o nietypowej długości.

DOSTOSOWANY DO POTRZEB

PEUGEOT E-Expert wyposażony jest w liczne systemy wspomagania prowadzenia, które ułatwią
– system rozpoznawania znaków ograniczeń prędkości z rekomendacją właściwej,
– VISIOPARK 1 – kamera cofania, która włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego. Zapewnia ona widok z góry na pojazd i jego otoczenie w zakresie widzenia 180°,
– Automatyczne hamowanie awaryjne – System włącza się, gdy zaistnieje ryzyko kolizji.

ERGONOMIA

Funkcjonalne i ergonomicznie pomyślane stanowisko kierowcy w PEUGEOT E-Expert przypomina rozwiązania stosowane w samochodach osobowych. Wygodny stopień ułatwia dostęp do wyżej umieszczonego fotela. Podwyższona pozycja pozwala w pełni panować nad sytuacją na drodze. Kierowca ma do dyspozycji liczne, wygodne schowki.

INTUICYJNE PROWADZENIE
PEUGEOT E-Expert został wyposażony w innowacyjne systemy wspomagające prowadzenie, dzięki którym podróż będzie jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna.

TEMPOMAT ADAPTACYJNY
Dodatkowe wyposażenie, jakim jest tempomat adaptacyjny, pozwala kierowcy dostosować tempo jazdy do prędkości samochodu jadącego z przodu. System utrzymuje od niego stałą odległość poprzez zmniejszenie prędkości aż do 20 km/h. Pozwala kierowcy uniknąć aktywnego hamowania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Polityka prywatności


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!

  Lubimy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz dostosowywać Twoje doświadczenia z nami!

  Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) do naszej Polityki prywatności

  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Pozostańmy w kontakcie!

  Lubimy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!

  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) do naszej Polityki prywatności

  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!

  Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!

  Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) do naszej Polityki prywatności

  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!

  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ze sobą ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) do naszej Polityki prywatności

  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  * Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 234084,99 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 30%, miesięczna rata leasingowa netto: 556 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Pre­zen­to­wa­ne mo­de­le mogą się róż­nić od wer­sji do­stęp­nych w ofer­cie. Nie­któ­re ele­men­ty wy­po­sa­że­nia są do­stęp­ne opcjo­nal­nie i do­dat­ko­wo płat­ne. Zu­ży­cie pa­li­wa i emi­sja CO2 w cyklu mie­sza­nym w za­leż­no­ści od wer­sji dla mo­de­lu Expert: od 6,2 do 7,8l/100 km i od 163 do 206 g/km. Szcze­gó­ło­we in­for­ma­cje do­ty­czą­ce od­zy­sku i re­cy­klin­gu sa­mo­cho­dów wy­co­fa­nych z eks­plo­ata­cji na peu­ge­ot.pl.