Peugeot e-partner

System Surround Rear Vision

Peugeot e-partner

Koniec z brakiem widoczności z tyłu

Ten innowacyjny system ułatwia prowadzenie i zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ pozwala lepiej kontrolować otoczenie samochodu, nawet w przypadku nadwozia nieprzeszklonego. Widok otoczenia z dwóch kamer jest wyświetlany na specjalnym ekranie w miejscu lusterka wstecznego.

Wskaźnik przeciążenia

Peugeot e-partner

Koniec z przekraczaniem ładowności

PEUGEOT Partner jest jedynym modelem na rynku samochodów użytkowych, który może być wyposażony we wskaźnik przeciążenia. Ta innowacyjna funkcja informuje kierowcę o przekroczeniu dopuszczalnego obciążenia w odniesieniu do technicznie dopuszczalnej masy całkowitej jak i dopuszczalnego nacisku na każdą oś.

Dwie długości nadwozia

Peugeot e-partner

Wybierz wersję dla siebie

Parametry użytkowe są typowe dla tego segmentu – długość nadwozia 4,40 m i długość użytkowa 1,81 m w wersji STANDARD; długość nadwozia 4,75 m i długość użytkowa 3,09 w wersji LONG. Takie parametry umożliwiają załadunek dwóch europalet przy pojemności od 3,30 m3 do 3,9 m3 w zależności od wersji.

Peugeot i-Cockpit®
Wszystko jest w zasięgu twojej ręki, abyś mógł skupić się wyłącznie na drodze. Kompaktowa kierownica z podwójnym spłaszczeniem, położony na linii wzroku kierowcy panel zegarów oraz centralny ekran dotykowy sprawiają, że jazda staje się intuicyjna i komfortowa.

Ładowność
PEUGEOT Partner może być wyposażony w nową, regulowaną ławkę Multiflex. Ten element wyposażenia umożliwia stworzenie płaskiej podłogi, zwiększa objętość ładunkową do 4,4m3 i długość użytkową do 3,09 m w wersji STANDARD oraz do 3,44 m w wersji LONG.

Adaptacja nadwozia
Doskonale zaprojektowana wersja bazowa przeznaczona do zabudowy umożliwia naszym partnerom adaptację samochodu do potrzeb nawet najbardziej wyspecjalizowanych klientów. PEUGEOT Partner jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego profesjonalisty – niezależnie od branży.

Przemierzasz wiele kilometrów? Wybierz wersję ASPHALT

 • Systemy wspomagania prowadzenia oraz ułatwiające manewrowanie
 • Elektryczny hamulec postojowy
 • Peugeot i-Cockpit®
 • System Surround Rear Vision
 • Wydajne silniki i automatyczna 8-przełożeniowa skrzynia biegów EAT8
 • Jeździsz w trudnych warunkach? Wybierz wersję GRIP

 • Większy prześwit i duże koła wyposażone w opony M+S
 • Osłona zabezpieczająca silnik
 • Lepsza przyczepność dzięki systemowi Advanced Grip Control
 • Pakiet Użytkowy: wzmocnione oświetlenie i 6 uchwytów do mocowania ładunku w przestrzeni ładunkowej
 • Ładowność 1000 kg
 • ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

   Imię

   Nazwisko

   E-mail

   Telefon

   Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

   * Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 187206 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 31%, miesięczna rata leasingowa netto: 1632 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez PSA Finance Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 27 000 PLN. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

   Pre­zen­to­wa­ne mo­de­le mogą się róż­nić od wer­sji do­stęp­nych w ofer­cie. Nie­któ­re ele­men­ty wy­po­sa­że­nia są do­stęp­ne opcjo­nal­nie i do­dat­ko­wo płat­ne. Zu­ży­cie pa­li­wa i emi­sja CO2 w cyklu mie­sza­nym w za­leż­no­ści od wer­sji dla mo­de­lu Part­ner: od 5,3 do 7,7 l/100 km i od 145 do 174g/km. Szcze­gó­ło­we in­for­ma­cje do­ty­czą­ce od­zy­sku i re­cy­klin­gu sa­mo­cho­dów wy­co­fa­nych z eks­plo­ata­cji na peu­ge­ot.pl.