Peugeot Boxer

Na miarę Twoich potrzeb

Peugeot Boxer

z myślą o Tobie

Każda branża i każdy zawód ma określone oczekiwania. Aby spełnić konkretne potrzeby klientów, którzy prowadzą własną działalność lub zarządzają flotami firmowymi, PEUGEOT Boxer oferowany jest w wielu wersjach, dostosowanych do wymaganego sposobu użytkowania.

WYPRODUKOWANY W POLSCE

Peugeot Boxer

jakość i prestiż

Modele Peugeot Boxer oraz e-Boxer produkowane są w Polsce, w fabryce w Gliwicach, która przynależy do klastra motoryzacyjnego Stellantis. Dzięki temu otrzymuje ona wsparcie i dostęp do know-how w zakresie produkcji pojazdów jak i jednostek napędowych.
Zespół fachowców pracujących w gliwickim zakładzie ma ponad 20 letnie doświadczenie, które wraz umiejętnościami, wypracowanymi podczas produkcji aut osobowych, wpłynęło na wzrost jakości produkowanych dużych samochodów LCV (nowa jakość w segmencie dostawczym), co zostało docenione przez władze koncernu Stellantis wyróżnieniem przyznanym gliwickiej fabryce w listopadzie 2022 roku „za wzorcowe uruchomienie produkcji dużych samochodów dostawczych i zapewnienie ich jakości na najwyższym poziomie, potwierdzonym doskonałymi wynikami gwarancyjnymi, już od pierwszego dnia produkcji”.
Produkcja Peugeot Boxer i e-Boxer w polskiej fabryce podnosi jakość oferowanych aut, wzmacnia ducha konkurencyjności i optymalizuje koszty materiału i transportu.

NOWE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI

Peugeot Boxer

dostosuj go do swoich potrzeb

Poza Poza dotychczas oferowanymi poziomami wyposażenia PRO i PREMIUM, w gamie modelu PEUGEOT BOXER pojawiły się fabrycznie skonfigurowane wersje z myślą o konkretnych potrzebach profesjonalistów:

 • Wersja GRIP jest doskonale przystosowana do poruszania się w trudnym terenie i przewożenia ciężkich, długich przedmiotów.
 • Wersja ASPHALT jest przeznaczona dla klientów spędzających dużo czasu za kierownicą i pokonujących wiele kilometrów, którym zależy przede wszystkim na komforcie i bezpieczeństwie.
 • JEDNA GAMA, WIELE MOŻLIWOŚCI

  Peugeot Boxer

  wybierz wersję dla siebie

  Oferta modelu PEUGEOT Boxer to aż 8 wersji nadwozia, które można dostosować do potrzeb każdej branży:

 • Furgony nieprzeszklone i przeszklone w pełni lub częściowo oraz skrzynie z pojedynczą lub podwójną kabiną do transportu towarów.
 • Platformy z kabiną, podwozia z pojedynczą lub podwójną kabiną, do wykorzystania jako baza do adaptacji.
 • JAZDA W TRUDNYM TERENIE

  Musisz dojeżdżać w trudno dostępne miejsca? W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 • Opony wielosezonowe
 • Osłona pod silnikiem
 • Wzmocnione zawieszenie
 • Pakiet komfortowe siedzenia
 • ZAWSZE W TRASIE

  Przemierzasz wiele kilometrów? W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 • Nawigacja
 • Klimatyzacja automatyczna
 • Gniazdo USB umożliwiające doładowanie smartfona
 • Systemy wspomagania jazdy
 • ŁADOWNOŚĆ

  Przewozisz duże lub ciężkie ładunki? W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 • 8 wersji kubatury wnętrza, od 8 do 17m3
 • Optymalna szerokość podłogi między nadkolami 1,422 m
 • Maksymalna szerokość 1,870 m
 • MONITOROWANIE MARTWEGO POLA

  System monitorowania martwego pola (Dostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji i kraju.) ostrzega kierowcę o obecności innego pojazdu w martwym polu pojazdu PEUGEOT Boxer, jeśli stanowi on zagrożenie. Ostrzeżenie emitowane jest w postaci sygnału świetlnego w lusterku wstecznym po stronie zagrożenia, widocznego natychmiast po wykryciu pojazdu (samochodu osobowego lub ciężarowego bądź roweru).

  AUTOMATYCZNE HAMOWANIE AWARYJNE (ACTIVE SAFETY BRAKE)

  Funkcja Active Safety Brake (automatyczne hamowanie awaryjne) włącza się po zadziałaniu systemu Distance Alert, jeśli kierowca nie zareaguje odpowiednio szybko i nie wciśnie pedału hamulca. System przyczynia się do uniknięcia kolizji lub do ograniczenia jej skutków poprzez zmniejszenie prędkości samochodu, bez udziału kierowcy

  ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

   Imię

   Nazwisko

   E-mail

   Telefon

   Polityka prywatności


   Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

   Dołącz do nas!

   Lubimy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz dostosowywać Twoje doświadczenia z nami!

   Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) do naszej Polityki prywatności

   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Pozostańmy w kontakcie!

   Lubimy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!

   Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!

   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) do naszej Polityki prywatności

   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Uzyskaj lepsze oferty!

   Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!

   Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.

   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) do naszej Polityki prywatności

   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Dołącz do naszych partnerów!

   Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ze sobą ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!

   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) do naszej Polityki prywatności

   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   * Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 158485,5 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1390 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

   Pre­zen­to­wa­ne mo­de­le mogą się róż­nić od wer­sji do­stęp­nych w ofer­cie. Nie­któ­re ele­men­ty wy­po­sa­że­nia są do­stęp­ne opcjo­nal­nie i do­dat­ko­wo płat­ne. Zu­ży­cie pa­li­wa i emi­sja CO2 w cyklu mie­sza­nym w za­leż­no­ści od wer­sji dla mo­de­lu Boxer: od 8,6 do 10,3 l/100 km i od 225 do 271 g/km. Szcze­gó­ło­we in­for­ma­cje do­ty­czą­ce od­zy­sku i re­cy­klin­gu sa­mo­cho­dów wy­co­fa­nych z eks­plo­ata­cji na peu­ge­ot.pl.