Peugeot Boxer

PEUGEOT BOXER

Dostępny w Leasingu 101%

Ubezpieczenie od 1,99% wartości pojazdu

Na miarę Twoich potrzeb

Peugeot Boxer

z myślą o Tobie

Każda branża i każdy zawód ma określone oczekiwania. Aby spełnić konkretne potrzeby klientów, którzy prowadzą własną działalność lub zarządzają flotami firmowymi, PEUGEOT Boxer oferowany jest w wielu wersjach, dostosowanych do wymaganego sposobu użytkowania.

WYPRODUKOWANY W POLSCE

Peugeot Boxer

jakość i prestiż

Modele Peugeot Boxer oraz e-Boxer produkowane są w Polsce, w fabryce w Gliwicach, która przynależy do klastra motoryzacyjnego Stellantis. Dzięki temu otrzymuje ona wsparcie i dostęp do know-how w zakresie produkcji pojazdów jak i jednostek napędowych.
Zespół fachowców pracujących w gliwickim zakładzie ma ponad 20 letnie doświadczenie, które wraz umiejętnościami, wypracowanymi podczas produkcji aut osobowych, wpłynęło na wzrost jakości produkowanych dużych samochodów LCV (nowa jakość w segmencie dostawczym), co zostało docenione przez władze koncernu Stellantis wyróżnieniem przyznanym gliwickiej fabryce w listopadzie 2022 roku „za wzorcowe uruchomienie produkcji dużych samochodów dostawczych i zapewnienie ich jakości na najwyższym poziomie, potwierdzonym doskonałymi wynikami gwarancyjnymi, już od pierwszego dnia produkcji”.
Produkcja Peugeot Boxer i e-Boxer w polskiej fabryce podnosi jakość oferowanych aut, wzmacnia ducha konkurencyjności i optymalizuje koszty materiału i transportu.

NOWE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI

Peugeot Boxer

dostosuj go do swoich potrzeb

Poza Poza dotychczas oferowanymi poziomami wyposażenia PRO i PREMIUM, w gamie modelu PEUGEOT BOXER pojawiły się fabrycznie skonfigurowane wersje z myślą o konkretnych potrzebach profesjonalistów:

 • Wersja GRIP jest doskonale przystosowana do poruszania się w trudnym terenie i przewożenia ciężkich, długich przedmiotów.
 • Wersja ASPHALT jest przeznaczona dla klientów spędzających dużo czasu za kierownicą i pokonujących wiele kilometrów, którym zależy przede wszystkim na komforcie i bezpieczeństwie.
 • ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

   Imię

   Nazwisko

   E-mail

   Telefon


   Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

   Dołącz do nas!

   Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz jak najlepiej zadbać o Twoje doświadczenia z nami!
   Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!
   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności.
   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

   Pozostańmy w kontakcie!

   Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!
   Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!
   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności.
   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Uzyskaj lepsze oferty!

   Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!
   Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.
   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności.
   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Dołącz do naszych partnerów!

   Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!
   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) ) w naszej Polityce prywatności.
   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Oferta leasingu Stellantis Financial Services skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 mies., wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Ubezpieczenie OC/AC za 1,99% wartości samochodu.